• HoReCa  Dostarczamy produkty do sklepów, restauracji, hoteli i wszystkich miejsc, gdzie nasze produkty zostaną docenione.Bardzo chętnie współpracujemy z małymi lokalami, które poszukują niepowtarzalnych smaków i tworzą przestrzeń do delektowania się produktami najwyższej jakości.

    Umożliwiamy także małe zamówienia, pomagamy skomponować kartę win dobraną do profilu lokalu, wspieramy zespół szkoleniami i organizujemy degustacje. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem efektywnej sprzedaży w gastronomii.

Degustacje / Prezentacje / Szkolenia dla firm
Oferujemy skrojone na miarę degustacje win , także z połączeniami kulinarnymi (food pairing). Spotkania prowadzone są przez certyfikowanego sommeliera.
Zamów sommeliera na wieczór degustacyjny.
Degustacje i szkolenia są atrakcyjną formą integracji pracowniczej, ale także doskonałym sposobem zacieśnienia relacji z kluczowymi klientami. Bardzo chętnie prezentujemy nasze produkty na targach, festiwalach i zamkniętych imprezach. Nasze wina (prosecco!) i delikatesy mogą uatrakcyjnić Państwa wydarzenie (komercyjne lub prywatne). Dobierzemy wino na przyjęcia i wesela.
Skontaktuj się z nami, a zaskoczymy Cię naszą ofertą!

Kosze Prezentowe / Private Label Oferujemy spersonalizowane kosze prezentowe komponowane na indywidualne życzenie firm. Część produktów z naszej oferty jest dostępna także w formule „private label”.
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu!

Filozofia Wina / Klub Entuzjastów to projekt dla wszystkich, którzy pragną wiedzieć więcej. Nie zanudzamy wielkimi słowami, sommelierskim slangiem i ściśniętym kołnierzykiem. Jesteśmy tutaj dla ludzi! Dla entuzjastów wina!
Możesz z nami subskrybować wino. Tak, subskrybować i czekać z niecierpliwością na specjalnie stworzoną przesyłkę win dla Ciebie. Będziemy wybierać dla Ciebie wina, tak, aby podróż była ekscytująca i pyszna! Dodatkowo, pomożemy w wyborze i doborze win, a także zaoferujemy zniżki u nas i partnerów, z którymi współpracujemy.